Оголошено конкурс на стажування за кордоном за кошти державного бюджету
Конференції та конкурси

Шановні студенти, аспіранти та викладачі!

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України оголосило конкурсу з відбору на навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2012 році.

Для бажаючих прийняти участь надаємо перелік  приорітетних напрямків, закордонних навчальних закладів та зразки необхідних документів.

За більш детальною інформацією звертатися у відділ міжнародних зв`язків (каб. 250).

Перелік пріоритетних напрямів освіти і науки для навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічнихпрацівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2012 році

1. Природничі науки, зокрема колоїдна хімія та нанохімія, прикладна хімія (за напрямами), біофізика, прикладна екологія та збалансоване природокористування (за галузями), фізика наносистем, фізика ядра та фізика високих енергій, експериментальна ядерна фізика та фізика плазми, нанофізика та нано електроніка, математичне та комп`ютерне моделювання, інформаційно-комунікаційні технології.
2. Інформатика та обчислювальна техніка, зокрема системи штучного інтелекту, системне програмування.
3. Металургія та матеріалознавство, зокрема прикладне матеріалознавство, фізичне матеріалознавство.
4. Машинобудування та матеріалообробка, зокрема динаміка і міцність машин, біомеханіка.
5. Енергетика та енергетичне машинобудування, зокрема теплоенергетика, теплофізика, атомна енергетика;
6. Електротехніка та електромеханіка, зокрема світлотехніка і джерела світла, нетрадиційні та відновлювані джерела енергії.
7. Електроніка, зокрема мікро- та наноелектронні прилади і пристрої, фізична та біомедична електроніка.
8. Метрологія, вимірювальна техніка та інформаційно-вимірювальні технології, зокрема лазерна і оптоелектронна техніка, фотоніка та оптоінформатика.
9. Авіаційна та ракетно-космічна техніка.
10. Хімічна технологія та інженерія.
11. Біотехнологія, зокрема молекулярна біотехнологія, біотехніка та біосумісні матеріали.
12. Будівництво та архітектура, зокрема технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів.
13. Міжнародні відносини, зокрема міжнародне право.

Вкладення:
Завантажити файл (perelik.doc)perelik.doc[ ]120 Kb