Економіка підприємства: теорія та практика
VІ Всеукраїнська студентська конференція «Економіка підприємства: теорія та практика»
Економіка підприємства: теорія та практика

Logo BWL konferЗапрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Всеукраїнської студентської

науково-практичної Інтернет-конференції

«Економіка підприємства: теорія та практика»,

яка відбудеться 17 травня 2017 року.

Мета конференції – обговорення та узагальнення результатів наукових досліджень студентів з питань сучасних тенденцій і перспектив розвитку підприємства в умовах сьогодення.

 
Студентська інтернет-конференція «Економіка підприємства: теорія та практика», 15 квітня 2014 рік
Економіка підприємства: теорія та практика

 Електронна версія Збірника матеріалів  ІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференцї «Економіка підприємства: теорія та практика» 

 
Демидович А. C.
Економіка підприємства: теорія та практика

НЕДРУЖНІ ПОГЛИНАННЯ: СУТНІСТЬ ТА МЕТОДИ ЗАХИСТУ

Недружнє поглинання, яке у вітчизняній практиці більш відоме як рейдерство – це поглинання підприємства проти волі його власників. Також до поняття рейдерства можна віднести корпоративний шантаж (грінмейл), в основі якого лежить заволодіння незначним пакетом акцій підприємства, що може становити загрозу рейдерської атаки. Метою корпоративного шантажу є продажа купленого пакету емітенту за значно завищеною ціною [4, с. 3].

 
Нестеренко Є.С., Максименко Є.В.
Економіка підприємства: теорія та практика

РОЛЬ МАРКЕТИНГУ У ПІДВИЩЕННІ КОНКУРЕНТО­СПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА


Вихід України на світовий ринок, відміна державного контракту та поява ознак конкурентного середовища зумовили актуальність маркетингової діяльності на підприємствах, як комплексу заходів щодо узгодження виробничо-збутової діяльності згідно з вимогами ринку. Потреба в її здійсненні постійно зростає, оскільки існує необхідність у дослідженні ринку, прогнозуванні розвитку економічних зв’язків, аналізу маркетингової діяльності підприємств та прийняття стратегічних рішень для забезпечення їх конкурентоспроможності.

 
Пащук І.В.
Економіка підприємства: теорія та практика

РЕЗЕРВИ ПІДВИЩЕННЯ РЕНТАБЕЛЬНОСТІДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

 

Функціонування підприємств в умовах ринкової економіки підприємства потребує раціонального та економічно обґрунтованого підходу до планування своєї діяльності, аналізу і оцінки отриманих результатів і пошуку шляхів їх поліпшення. Прибуток є головною рушійною силою ринкової економіки, яка забезпечує інтереси держави, власників, інвесторів, персоналу підприємства.

 
Струк Р. В., Краковецька О. В.
Економіка підприємства: теорія та практика

ОРГАНІЗАЦІЙНІ АСПЕКТИ ТЕОРІЇ СТЕЙКХОЛДЕРІВ

 

Наявні на сьогоднішній день організаційні проблеми, а також необхідність для будь-якої організації забезпечити свій стійкий розвиток ще більш підвищили важливість взаємодії організацій з зацікавленими сторонами-стейкхолдерами.

 
Кліш Н.
Економіка підприємства: теорія та практика

ФОРМУВАННЯ ДЖЕРЕЛ ВІДТВОРЕННЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

 

В сучасних умовах важливого значення на сільськогосподарських підприємствах набуває не лише ефективне використання основних фондів, а й процес їх відтворення. Проте особливої уваги на підприємствах не приділяється формуванню джерел відтворення основних фондів, в результаті чого уповільнюється процес відтворення, що призводить до погіршення діяльності підприємства.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 10