Управлінці персоналу на святі аграріїв «Обжинки» 2017
,,управлінців персоналу,,
4 курсу факультету бізнесу
не завершилися як завжди:...банальним -
,,Всім допобачення,, і додому....

Ми завітали на свято аграріїв ,,Обжинки 2017,, на яке нас запросила співзасновниця ТМ ВІЛІЯ та керівник департаменту розвитку Дудка Ірина Анатоліївна.

imgonline-com-ua-Compressed-neQe9YkhGYVmcQJr

Звичайно побачене дійство вразило своїм розмахом! Тут зібралися найбільші с/г виробники Волині, було представлено безліч техніки, товарів с/г виробництва, народні колективи….

Але найбільше вражень отримали від відвідин стенду ТМ,,ВІЛІЯ,,!!! На аграрному ринку Волинської і не тільки …області — це найбільша і найуспішніша компанія, яка впевнено крокує вперед! Але й це не дивно, коли на чолі стоїть впевнений, сильний, мотивуючий лідер, як Дудка Євген Степанович, який всіх вразив своєю простотою і відкритістю до діалогу зі студентами і не тільки.. Дякуємо Вам за запрошення відвідати Ваш комплекс; за можливість зробити на згадку такі креативні фото з раритетними авто; за частування… Також imgonline-com-ua-Compressed-SKI9PBIYF3Wsr90hдякуємо за теплу і щиру зустріч Данильчук Оксані  Володимирівні (начальнику відділу кадрів ТМ ВІЛІЯ).

P.S. ….Ми обов'язково завітаємо на Ваше підприємство.

Матеріал підготувала доцент кафедри економіки Гордійчук А.І.