Молодь кличуть на роботу
Бізнес пропозиція
Понеділок, 17 листопада 2014, 12:48

logo-aval14 листопада до студентів факультету бізнесу завітав представник Волинської обласної дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль»  Прищук Наталія Іванівна, яка є старшим мобільним банкіром. Метою зустрічі була пропозиція активній молоді отримати шанс стати членом команди потужного транснаціонального банку.

rajfДля цього існує програма співпраці через стажування, проходження практики та реального офіційного підробітку у відділеннях Волинської обласної дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль». Зокрема на разі триває набір мобільних банкірів за трудовими угодами в місто Луцьк, Горохів, Камінь-Каширський, а також Любомль і Шацьк.

Суть цікавої пропозиції Наталія Іванівна озвучила окремим студентам четвертого та п’ятих курсів факультету бізнесу, а для зацікавлених вона люб’язно відповість на всі додаткові консультації за номером 050–1045747.

На нашу думку, це гарна можливість зробити хороший старт у своїй кар’єрі молодій людині поки без диплому та досвіду роботи.