Хвилі зарахування: що це таке та коли вони розпочинаються
Приймальна комісія

uvagaРейтинговий список – це список усіх абітурієнтів, які подали документи у вищий навчальний заклад, із зазначенням рейтингового бала та рейтингового місця кожного абітурієнта. Такий список формується за кожним окремим напрямом.

Перший рейтинговий список із зазначенням осіб, рекомендованих для зарахування у Луцький НТУ на бюджетну форму навчання, оприлюднюються 2 серпня не пізніше 12-ї години («перша хвиля»). Після цього в абітурієнтів буде три дні (до 4-го серпня включно) для того, щоби подати оригінали документів до Луцького НТУ, який рекомендував їх до зарахування.

5 серпня до 12-ї години рейтингові списки оновлюються («друга хвиля»), з них будуть виключені особи, які не подали в період з 2 до 4 серпня оригінали документів до ВНЗ. У підсумку їх місця посядуть абітурієнти, які у списку знаходились нижче, та сформується другий рейтинговий список.

Ті абітурієнти, прізвища яких з’явились у другому рейтинговому списку, матимуть три дні (5, 6 та 7 серпня) для того, щоби подати оригінали документів у ВНЗ.

8 серпня до 12 години Луцький НТУ втретє оприлюднює рейтингові списки («третя хвиля»), знову виключивши з них абітурієнтів, які не подали оригінали своїх документів протягом 5, 6 та 7 серпня. У результаті в новий рейтинговий список знову повинні увійти абітурієнти, які знаходились у списку нижче.

Якщо прізвища таких абітурієнтів з’являться у списку, у них буде три дні (8, 9 та 10 серпня)для того, щоби подати оригінали документів.

Не пізніше 15 години 11-го серпня Луцький НТУ видає накази про зарахування абітурієнтів за бюджетною формою навчання.

Отже, приймальна комісія Луцького НТУ прийматиме рішення про рекомендацію до зарахування на навчання на місця державного замовлення у три етапи:

у перший, четвертий та сьомий дні після останнього дня прийому заяв, тобто 2, 5 та 8-го серпня 2014 року.

У кожний із цих днів абітурієнт має можливість опинитись у списку рекомендованих для зарахування на бюджет.

Рішення приймальної комісії ВНЗ про рекомендацію зарахування абітурієнта оприлюднюється в день його прийняття не пізніше 12-ї години.

Рейтингові списки вступників оприлюднюються шляхом їх розміщення у повному обсязі на веб-сайтах університету із зазначенням категорій списку.

Офіційним повідомленням про надання рекомендацій до зарахування вважається оприлюднення відповідного рішення на стендах приймальної комісії Луцького НТУ. Рішення приймальної комісії про рекомендацію до зарахування також розміщується на веб-сайті вищого навчального закладу.

В Умовах прийому зазначено, що рекомендованим до зарахування вступникам можуть надсилати повідомлення за допомогою засобів електронного та мобільного зв’язку відповідно до правил прийому у вищий навчальний заклад, але це не означає, що абітурієнту обов’язково повідомлять про потрапляння у список рекомендованих до зарахування.

Після того як відбудеться зарахування на бюджетну форму навчання, тобто починаючи із 12-го серпня, розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, що триватиме до 18 серпня 2014 року. Принцип формування рейтингового списку для контрактників залишається таким самим, як і при зарахуванні на бюджет.

Поділись з друзями

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.