Щодо умов призову на строкову службу абітурієнтів призовного віку
Вівторок, 01 липня 2014, 15:24

armia 2014Приймальна комісія Луцького НТУ інформує, що видає абітурієнтам призовного віку довідку про подачу документів до вступу в університет для представлення до війського комісаріату.

Довідка випусникам-бакалаврів Луцького НТУ видається деканатами відповідних факультетів, іншим вступникам (з технікумів, коледжів, інших навчальних закладів) — в приймальній комісії під час подачі ними документів.

Відповідно до Указу Президента України від 01 травня 2014 року № 447/2012 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» сплановано проведення призову громадян України на строкову службу в травні-липні 2014 року.

До плану не включаються ті  призовники, які подадуть до 31 липня 2014 довідки з вищого навчального закладу про подачу ними документів на продовження вищої освіти.

Випускники-бакалаври, які не будуть продовжувати навчання для отримання ОКР «спеціаліст» або «магістр», направляються для проходження призовної комісії щодо прийняття рішення про призов (якщо вони придатні до військової служби за станом здоровя).

Приймальна комісія Луцького НТУ