ФАКУЛЬТЕТ БІЗНЕСУ ВПЕВНЕНО СТАРТУВАВ У ПРОФОРІЄНТАЦІЙНУ КАМПАНІЮ-2014
Приймальна комісія

3Сучасна система навчання, підготовки професійних кадрів повинна забезпечувати повне та успішне оволодіння майбутньою професією. Від того наскільки якісно освітні заклади вирішують завдання підготовки майбутніх фахівців, у значній мірі залежить соціально-професійна орієнтація молодої людини.

Професійна орієнтація забезпечує оптимальне поєднання особистих бажань та суспільних потреб. Вона повинна не лише враховувати співвідношення між попитом та пропозицією на працівників різних професій, але й активно впливати на процес формування структури професійних інтересів та намірів особистості. Правильний вибір професії буде тоді, коли психофізіологічні дані особи, її бажання та інтереси будуть відповідати вимогам професії. Однією із вагомих складових професійної орієнтації виступає професійна інформація.

1Саме на цьому компоненті профорієнтаційної роботи було зроблено акцент на факультеті бізнесу 14 листопада 2013 р., коли в гості до факультету завітали школярі 10–11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Лище, Луцького району. В мультимедійній аудиторії № 200, де зібралися викладачі та завідувачі усіх кафедр факультету, школярі та їх вчителі отримали повну інформацію про Луцький НТУ, як навчальний заклад, про факультети та спеціальності, що функціонують в університеті.

2Окрема сторона профорієнтаційної роботи була присвячена характеристиці спеціальностей факультету бізнесу. Професійні вимоги, характеристики кожної із спеціальностей розкрили завідувачі випускаючих кафедр. За допомогою яскравих презентацій та роздаткових матеріалів вони передали потенційним студентам усі переваги та можливості економічної професії.

Школярі отримали змогу почути про переваги навчання в університеті від безпосередніх учасників учбового процесу – студентів. Зокрема, перед гостями виступила голова студентського самоврядування факультету бізнесу І. Масло.

Позитивні емоції панували при перегляді відеороликів про життя студентів в університеті та на факультеті бізнесу зокрема. Згодом гості ознайомилися із сучасними аудиторіями факультету бізнесу та лабораторіями кафедри товарознавства та експертизи в митній справі факультету обліку та фінансів.

Фото0449Професійна екскурсія школярів була продовжена в аудиторіях факультету будівництва та дизайну. Саме тут вони змогли ознайомитися із роботою міжкафедральної науково-дослідної будівельної лабораторії при кафедрі промислового та цивільного будівництва, побачити на власні очі роботу гідравлічного пресу, конструкції різноманітних приладів, обладнання.

На завершення візиту до ЛНТУ школярі відвідали спортивний комплекс університету. Гості проявили зацікавлення до фотовиставки відомих спортсменів ВУЗу, оглянули басейн, роботу студентів у тренажерній залі, тренування в ігровій залі.

По завершенні екскурсії студенти поділилися враженнями, висловили своє захоплення побаченим та запалилися нестримним бажанням швидкого закінчення школи й поступлення до Луцького національного технічного університету.