Кафедри факультету бізнесу
Написав Надія Хвищун
Вівторок, 03 листопада 2015, 13:46

fb smallФакультет бізнесу — це 5 кафедр, на яких здійснюється підготовка фахівців за освітніми ступенями «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр»:

EP

1. Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності— спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (спеціалізації: «Економіка підприємства», «Підприємницькі студії», «Торгівля», «Агробізнес»,«Бізнес-діагностика»)  та «Менеджмент» (спеціалізація «Логістика»)

MM small

2. Кафедра менеджменту та маркетингу- спеціальності «Менеджмент» (спеціалізації «Менеджмент виробничої сфери», «Менеджмент невиробничої сфери», «Менеджмент організацій і адміністрування», «Управління інноваційною діяльністю») та «Маркетинг» (спеціалізації: «Маркетинг», «Інтернет-маркетинг»)

LOGO Department of Economics 31 01 2017 300ppi

3. Кафедра економіки - спеціальність «Економіка» (спеціалізації  «Управління персоналом і економіка праці», «Національна економіка», «Економіка довкілля та природних ресурсів»)

16174580 113745979135063 6753505736408009712 n

4. Кафедра міжнародних економічних відносин — спеціальність «Міжнародні економічні відносини» (спеціалізації: «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний бізнес»)

TEMS

5. Кафедра товарознавства та експертизи в митній справі — спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (спеціалізація «Товарознавство та експертизав митній справі», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Торгівля», «Якість та безпечність товарів»)