Майбутнє починається сьогодні!
Приймальна комісія

m0-4Сформулювати позитивну думку, допомогти молодому поколінню обрати найкращий шлях професійного розвитку, розвіяти сумніви та страхи при виборі спеціальності – завдання, які вирішувалися під час дискусії викладачі та студенти кафедри менеджменту та маркетингу, учні старших класів і вчителі провідних шкіл Луцька та представники органів влади у ході круглого столу «Маркетинг відносин у сфері ступеневої освіти», який відбувся 23 жовтня на факультеті бізнесу Луцького НТУ.

Ініціатор проведення круглого столу – кафедра менеджменту та маркетингу. Завідувач кафедри Валентина Олександрівна Морохова зазначила, що маркетинг відносин  це побудова довгострокових взаємовигідних відносин із ключовими партнерами, взаємодіючими на ринку з метою встановлення тривалих, привілейованих відносин, що неможливе без належного інформаційного забезпечення. Сьогодні надзвичайно важливим є побудова ефективної взаємодії саме між навчальними закладами різних ступенів акредитації на ринку освітніх послуг. А тому і виникла ідея провести круглий стіл з метою покращення інформаційного забезпечення відносин між Луцьким НТУ та загальноосвітніми школами Луцька.

m0-1 m0-11

Нагальні проблеми регіонального ринку праці розкрив директор Луцького міського центру зайнятості Неймарк Е. Л.; про стан і перспективи розвитку економіки краю розказав директор департаменту економічної політики Луцької міської ради Озінович О. М.; проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Галущак В. Л. зазначила, що викладачі університету залучаються до проведення різноманітних курсів для школярів, є викладачами Малої академії наук; декан факультету бізнесу Хвищун Н. В. розповіла про факультет бізнесу: особливості навчання, проведення дозвілля та міжнародні можливості для студентів, наголосивши школярам, що мабуйтнє починається сьогодні. До обговорення питань круглого столу долучилися заступник директора Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (Мартинюк О. В.), вчителі-предметники загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня № 26, № 24 та № 9 (Мирончук О. П., Шостак О. В., Рибка О. Б.).

m0-12

Далі естафету перейняли студенти факультету бізнесу, котрі поділилися із присутніми результатами проведеного опитування серед студентів та представили ланцюг взаємовідносин ВНЗ з партнерами (студенти групи МК-21 Булавчик Максим  та Гринчук Вікторія).

Пятикурсники Фоміна Ольга та Недбайло Максим розповіли про особливості спеціальностей «Маркетинг» і «Менеджмент»; голова студентської ради факультету бізнесу Охват Ірина продемонструвала присутнім можливості творчого розвитку і захоплюючого відпочинку під час навчання в університеті; першокурсниця Анна Савош поділилася враженнями від перших тижнів навчання у Луцькому НТУ.

m0-8 m0-10
r9GDB9hSKZY m0-9

Усі студенти-доповідачі говорили про широкі можливості працевлаштування у різних галузях, отримавши освіту на факультеті бізнесу; про те, що окрім теоретичних навичок є можливість отримати практичний досвід, який є не менш цінний; про те, що студенти ФБ Луцького НТУ навчаючись  вміють культурно й весело відпочивати, організовуючи різного роду заходи.

m0-6 m0-7
m0-5 m0-2

bu1vXx9uAJcНа завершення заходу доцент кафедри менедмент та маркетингу Ковальчук О. В. організував школярам міні-екскурсію мільтимедійними аудиторіями креативного менеджменту та саморозвитку на фаультеті бізнесу.

Захід відбувся в приємній атмосфері, школярі отримали відповіді на усі запитання, які їх цікавили, та з позитивними враженнями розішлись по домівках, щоб повернутися уже влітку абітурієнтами університету та влитися в дружній студентський колектив факультету бізнесу.

Олег Ковальчук,

доцент кафедри менеджменту  та маркетингу Луцького НТУ